בניית אתרים באינטרנט

איך לבנות אתר שיידע למשוך לקוחות

האינטרנט הפך לכלי חזק מאד בעולם: אם אין לכם אתר באינטרנט אתם לא קיימים. בניית אתרים באינטרנט הפכה לזמינה מאד, וכל אחד יכול לעשות בניית אתרים באינטרנט עבור העסק שלו. האתרים הללו שינו לנו את כל החיים, ומי לא מכיר את זה? האינטרנט שינה לנו את הקונספציה של מה עושים בבית ואיך, מה עושים בעבודה ומתי, איך מתקשרים אחד עם השני, קצב וסגנון חיים. האינטרנט השפיע על הצורה בה אנחנו מבלים ומכירים. חוויית הגלישה היא משהו שאנשים משקיעים בו הון והון אנושי רב כדי להגיע למיצוי האיכותי ביותר של אותה חוויה, של אותה שלמות שבה אנשים לא יעזבו את האתר שלכם ויהי מה. אנשים באתר = הרבה כסף ועסקים מבורכים. חברות מחשבים ניסו לתפוס ראשונות את הגולשים ואח"כ באו הדפדפנים, הפורומים והאתרים החברתיים דוגמת פייסבוק. גם אופנות בעיצוב אתרי אינטרנט שונות, ולכן חשוב להתאים את האתר שלכם לקהל היעד שאתם פונים אליו: פורטל ממשלתי אין דינו כמו אתר לנערות בנות 15. בניית אתרים באינטרנט, אפוא, היא מלאכת מחשבת של אנשים רבים: תכנות, עיצוב גרפי, עיצוב ממשק, הוסטינג ודומיין, אנשי מחשבים, תדמיתנים, אנשי שיווק ורעיונאים.

עכשיו ברור שתעשיית האונליין תקבע גורלות בשווקים – אם הייתם יודעים כמה כסף עובר ביד לכל האנשים האלו בכל שניה בעולם, הייתם בהלם. אז מה אפשר לעשות כדי שבניית אתרים באינטרנט שאתם מתכננים תהיה איכותית וברורה יותר וגם תישא פרי? הנה כמה עצות:

(1) אל תעשו שימוש בפלאש אם לא צריך. גוגל לא אוהב את זה – ולכן האתר יהיה מאד קשה לקידום אתרים אורגני – SEO. קידום אתרים אורגני בגוגל הוא תהליך ארוך, וחשוב שיעשה במקצוענות.

(2) אל תמכרו סתם שטחי פרסום באתר שלכם כמו פרסומת לדיאטה, תכשיטים, סטודיו לצילום, קורס מנהל עסקים או קורס צילום. זה נראה זול ומבריח גולשים שחושבים שקניתם אתר רק בשביל למכור להם זבל. חוקרי השימוש ברשת טוענים שפרסומות קופצות, או פרסומות המופיעות לאורך כל העמוד ומסתירות את התוכן, פוגעות מאוד בתפקוד האתר. הרי באנר מקפץ הוא דבר שלוקח תשומת לב וזה מעצבן

(3)     חשוב לשמור על קוהרנטיות תוכן ונושאים אחידים. ערבוביה = רע.

(4)     עצבו את האתר שלכם במקוריות ובקפידה. קלישאות = רע.

 

קראו אודות ההבדל בין בניית אתר בקוד פתוח לקוד סגור

קראו כיצד לעצב אתר עם השפעה על הגולש

eilonsבניית אתרים