עם קידום אתרים SEO יש לך יותר סיכוי שגוגל "יאהב אותך" אבל לא הגולשים.

SEO הוא נושא שאם תרשו לי להגיד זה נושא שאי אפשר להבין, הוא לא מדע מדויק , זהו נושא מורכב. כאשר התחלתי ללמוד ולהתעניין בזה, הכול הייה נראה לי כמו נוסחה מתמטית היישר מספרים של איינשטיין. בתוך כל המידע שנמצא וצריך ללמוד יש משהו חשוב שנקרא "תוכן איכותי" ואם זה, סלח לי גוגל, אני לא מכבד אותך שתחליט מה הוא תוכן איכותי או לא עבור הגולשים שלי. כדי להציג בצורה יותר ברורה את הכוונה שלי, אי אכתוב את המאמר הזה בסגנון ל.SEO לאחר מכן אתם ראשיים לקראו מאמרים נוספים באינטרנט ולהבין למה מתכוון המשורר.

אז למה תוכן ידידותי לSEO הוא לא ידידותי לאנשים?

אורכו של המאמר: אם שמתם לב, היום, קשה שתמצאו מאמרים קצרים יותר מ300 מילים. אתם זוכרים את השכתובים של שיעורי היסטוריה? מתי שהיד הייתה נרדמת לכם? אז ככה גוגל אוהב את המאמרים שלו.

סדר וניקיון

מסודר ונקי כמו ניקיון של אמא בבית, ושכלום לא אלך לאיבוד: SEO חולה על הדגשות, טקסט נטוי וכותרות <h2> כדי להבין ולדעת על מה כל המאמר מדבר. אנו מחויבים לחזור מספר פעמיים על מילות מפתח כדי לכוון אותו לשם, אז הנה אני מדגיש וחוזר שוב על המילה SEO כדי שגוגל יבין אותי קצת, ואדע שאני מדבר על זה.

כותרת ראשית, חייבת להיות לפחות עם 40 תווים, הייה לי משהו ממש קצר ומקורי, אבל הייתי חייב לשנות את זה כדי להיות חבר טוב של גוגל ולא יזרוק אותי לעמוד 70.

תמונות סלפי – סתם, רק תמונות.
גוגל מאוד אוהב כאשר מוסיפים תמונות לכתבה וכמובן מוסיפים לה טקט חלופי.

מחויבים ורצוי לעשות קישורים פנימיים וחיצוניים: אין לך את מי לקשר? תקשר משהו לאתר חדשות, אבל חייב להיות קישור חיצוני(יש טוענים שזה מעלה את הDA). ננצל השמנות זאת כדי לקשר לאתר שמדברת על קידום אתרים מקצועי לגוגל.

הצפיפות המוכרת של מילת המפתח: עד עכשיו קראתם הרבה פעמים את המילה SEO, אני מודע לזה. אבל זה עדיין לא נראה לי מספיק כדי שגוגל יבין אותי, מהי הצפיפות עכשיו, 0.69%? אז הנה עוד: SEO SEO.

אני יכול להמשיך אבל נראה לי הנקודה שלי ברורה.

בין בחירת של אלגוריטם בין אנשים, אני אבחר את האופציה של לרצות אנשים.

עד כאן, חוץ מקשיים בלכתות משהו הגיוני ויפה, אני עומד בדרישות של SEO. הבעיה היחידה שיש לי כרגע זה לנסות להגיע ל500 מילים לפחות, כדי שחברנו יזהה את המאמר בתור "איכות" אז לסיכום, המטרה שלי היא להסביר: אם אתה צריך לכתוב חר* של טקסט כדי שאלגוריתם יאהב אותך, אז אני ממליץ למנועי חיפוש לחפש את עצמם. בסופו של דבר זה אנשים שקוראים את התכנים שלך וזה הם אלו שחוזרים, לאנשים יש יכולת להבין וקראו בצורה מושלמת יותר מ500 מילים, אם המאמר מספיק מעניין, כתוב לעניין, אין צורך לחזור על מילות מפתח הרבה מאוד פעמים, ולכתוב כמו רובוט ובסוף יצא משהו שדומה לטקסט מתורגם בגוגל טרנסלייט.

תחשבו על אנשים ולא על רובוטים כאשר אתם כותבים.

eilonsרובוטים נגד אנשים