שיווק באינטרנט מביא לכם לקוחות

איך לשווק את אתר העסק שלכם באינטרנט

מחפשים עוד לקוחות? בואו ותמצאו אותם כאן, ברשת האינטרנט. מידי יום מצטרפים לאינטרנט המוני גולשים, זו המסקנה העולה בבירור מסקרים שניתחו את מגמות השימוש באינטרנט בשנים האחרונות. רק השנה הצטרפו 700 אלף גולשים חדשים בישראל, ובסך הכל ישנם 7.4 מליון גולשים וזאת מתוך כלל האוכלוסייה המונה כ-8.6 מיליון נפש. עוד עולה מן הסקר כי 73% מהנשאלים אמרו שרכשו מוצר או שירות מסוים ברשת האינטרנט בשנה שקדמה לביצועו.

זאת ועוד, רבים מהגולשים באינטרנט עושים זאת מידי יום ונעזרים ברשת לביצוע פעולות שגרתיות כגון, פעולות פיננסיות ובנקאיות, קריאת עיתונים וחדשות, חיפוש אחר מידע ונתונים וכד'. במילים אחרות, עבור כמעט 50% מאוכלוסיית ישראל האינטרנט הוא כלי רווח ונפוץ המשתלב באופן טבעי בשגרת חייהם.

הרבה אנשים משתמשים באינטרנט אז מה?

יותר מ-3 מיליארד גולשי האינטרנט בעולם, הפכו אותו לזירה עסקית שמגלגלת הרבה כסף. המשמעות של הנתונים הללו היא, שבאינטרנט מסתובבים הרבה לקוחות פוטנציאליים בעלי רצון ויכולת לקנות את המוצרים והשירותים שלכם. כדאי שתצרו עימם קשר לפני המתחרים שלכם.

הרווחים שלכם משיווק באינטרנט

הקמת אתר אינטרנט היא דרך מצוינת לספר לאותם לקוחות פוטנציאליים על העסק שלכם וגם לגלות מה הצרכים והרצונות שלהם, וזוהי מהות השיווק הרי, היכולת לזהות ולתת מענה לצרכים של מי שרוצים ויכולים לשלם עבור הפתרונות שלכם.

האינטרנט מאפשר לכם להגיע ליותר לקוחות וגם לשלם מעט יחסית בשביל לעשות את זה. ולא רק שעלויות השיווק באמצעות אתר אינטרנט נמוכות בהרבה בהשוואה לאפיקי השיווק המסורתיים (למשל, טלוויזיה ודפוס), אלא, שאתר אינטרנט המשמש כחנות מסחרית מקוונת מאפשר גם לחסוך בעלויות של שכירות מבנה והוצאות נלוות כגון חשמל ומים, לכן יכולים עסקים קטנים ובינוניים להתחרות בעסקים גדולים יותר ללא רגשי נחיתות שאולי קיימים בעולם הלא ווירטואלי, בגלל הבדלים בגודל המשאבים שיש לכל אחד מן הצדדים.

יתרונות נוספים קשורים ליכולת לפרסם את העסק שלכם באתרכם ללא שום מגבלה של גודל שטח הפרסום או אורך הזמן שלו, כי אתם "בעלי הבית" אז אתם מחליטים. אתם יכולים לעדכן את האתר שלכם בקלות ובכל עת ובכך להתאים עצמכם לתנאי השוק המשתנים במהירות, זאת בניגוד למודעה שלאחר פרסומה אינה ניתנת לשינוי. תוכלו גם לעשות באתר שימושים נוספים.

 מה תעשו עם אתר אינטרנט

תוכלו להציג באתר את המוצר או השירות שלכם, את המבצע החודשי, תתנו מידע מקצועי שיבליט אתכם כמומחים בתחומכם מול המתחרים שלכם, תבנו תשתית ליצירת מועדון לקוחות עבור העסק שלכם, ועוד. אם הדברים נשמעים לכם כמהפכה של ממש, אתם צודקים. אז למה שלא תיקחו חלק במהפכה הזו כמו רבים אחרים ותרוויחו גם אתם?

לחצו לקריאת כתבה בנושא קניית צפיות לסרטונים ביוטיוב

eilonsשיווק באינטרנט